fit20 is een internationale franchiseformule met inmiddels meer dan 140 vestigingen. In kleinschalige studio’s worden onze leden in slechts 20 minuten per week fit, sterk en gezond getraind, altijd onder begeleiding van een fit20-trainer. Met onze innovatieve, wetenschappelijk onderbouwde en bewezen trainingsmethode boeken we uitstekende resultaten.

fit20-trainer

Wij zijn op zoek naar een trainer die ons team een aantal vaste dagdelen (overdag én ’s avonds) komt versterken. Als fit20-trainer begeleid en stimuleer je jouw klanten zodat zij iedere week het meest maximale uit hun training halen. Je houdt hun prestaties bij, monitort hun progressie en past hun training hierop aan. Je levert een directe bijdrage aan de gezondheid en vitaliteit van de mensen die je traint! Het is belangrijk dat je beseft dat een goede relatie met onze leden essentieel is voor hun succes én dat van onze studio, dat er ruimte is om te leren en, last but not least, dat je veel plezier van je werk hebt omdat klanten zulke goede resultaten boeken.

Het betreft een functie voor in aanvang 12/18 uur per week. Hiernaast zetten we je graag extra in bij verlof of afwezigheid van collega’s. Naarmate fit20 Assen verder groeit, kun je jouw uren uitbreiden. Om de fit20-gezondheidstraining op de juiste manier te kunnen geven, word je opgeleid door onze fit20 Academy, inclusief examen en certificering.

Over jou

Vind jij het leuk om mensen een persoonlijke, fysieke training te geven en ze iedere week te begeleiden naar een topprestatie? Een solide relatie op te bouwen met de leden die je traint? Zelfstandig te werken? Te blijven leren en jezelf te blijven verbeteren? Dán zijn wij op zoek naar jou!

Jouw sollicitatie

Je vindt het geweldig om met mensen te werken en ze te helpen naar een betere versie van hunzelf. Als je een achtergrond hebt in sport, gezondheid, hospitality of aanverwante ervaring en/of een opleiding hebt, dan is dat een pre maar zeker geen vereiste. Heb je goede sociale vaardigheden en een klantgerichte houding? Net dat beetje extra wat een personal trainer nodig heeft?

Stuur dan je motivatiebrief, CV en foto naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Vacature.

Tiplijn