Kids First COP groep heeft contact gezocht met FC Groningen, dat voor deze middag een speciaal programma op touw heeft gezet. De ontdekkingstocht door het stadion voert de kinderen langs plekken waar normaal gesproken de toegang verboden is. Deuren die over het algemeen gesloten blijven, gaan speciaal voor de rondleiding open.
De meeste kinderen hebben nog nooit eerder een voetbalstadion bezocht. Zij staan dus te popelen om te beginnen aan de rondleiding. Na afloop hopen ze natuurlijk een balletje te trappen op het voetbalveld.
De rondleiding is, naast een gezellige activiteit, ook een leuke manier om kinderen in aanraking te laten komen met sport. Kids First COP groep hoopt dat de kinderen, mede door deze rondleiding, geïnspireerd raken om meer in beweging te komen of om zelf op een sport te gaan.
Adverteren op Drents nieuws? Bekijk hier de mogelijkheden of neem hier contact met ons op.