DRIJBER – In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft op de Berkenweg in Drijber een verkeersongeval plaatsgevonden waarbij een auto op zijn zijkant is beland na een botsing met omgevallen boom.
Volgens informatie van de politie ter plaatse deed de bestuurder zijn groot licht uit voor tegemoetkomend verkeer. Hierdoor zag de automobilist de boom op de rijbaan te laat. De auto knalde tegen een omgevallen boom, werd gelanceerd en botste vervolgens met de voorkant tegen een andere boom, waarna het voertuig op zijn zijkant tot stilstand kwam.
De bestuurder kon zelfstandig uit het voertuig komen en is later door ambulancepersoneel behandeld en overgebracht naar het ziekenhuis.
Door meerdere omgevallen bomen als gevolg van de harde storm konden hulpdiensten niet direct met voertuigen bij het incident komen. Zij moesten honderden meters te voet afleggen om de plaats van het ongeval te bereiken. De brandweer werd daarop gealarmeerd om de weg vrij te maken. Aan één zijde van de Berkenweg lag één omgevallen boom, terwijl aan de andere zijde vier bomen verspreid over het wegdek lagen.
De brandweer heeft de bomen in delen van het wegdek verwijderd, waarna de berger het voertuig kon afvoeren.
drentsnieuws 112nederland p2000
Adverteren op Drents nieuws? Bekijk hier de mogelijkheden of neem hier contact met ons op.